Fast Burst Camera

Fast Burst Camera Lite 3.5.0

Rób zdjęcia klatka po klatce

Zalety

  • Błyskawicznie robi zdjęcia
  • Umożliwia wykonywanie sekwencji zdjęć
  • Nie sprawi kłopotu początkującym

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Fast Burst Camera to darmowa aplikacja, umożliwiająca wykonywanie seryjnych zdjęć w telefonie z Android. Jeśli szukasz czegoś lepszego niż standardowy program do robienia zdjęć w telefonie, pobierz Fast Burst Camera.

Aparat fotograficzny w telefonie z Android działa zbyt wolno, by wykonać sekwencję zdjęć obrazujących daną scenę. Z pomocą przychodzi Fast Burst Camera, darmowy program, który uwieczni wybraną sytuację klatka po klatce. Dzięki takiemu zestawowi zdjęć możemy później utworzyć animację. Program przyda się na przykład do uchwycenia najważniejszych momentów podczas zawodów sportowych.

Fast Burst Camera nie przysporzy problemów nawet początkującym fotoamatorom wyposażonym w Android. Obsługa jest zupełnie intuicyjna. W opcjach można wybrać rozdzielczość fotografii oraz sposób aktywacji migawki. Jej przytrzymanie włącza tryb sekwencyjny. Można ustawić aplikację tak, aby dotknięcie w dowolnym miejscu na wyświetlaczu aktywowało jej spust. Fast Burst Camera jest w stanie wykonać od pięciu do dziesięciu zdjęć w ciągu sekundy.

Fast Burst Camera

Download

Fast Burst Camera Lite 3.5.0

Opinie użytkowników o Fast Burst Camera

  • według Anonymous

    PROBLEM.
    Ustawiłem program żeby robił zdjęci aco 10 sekund i jak wykonał 1000zdjęć to się wyswietliła informacja...   Więcej